Νέο πρόγραμμα για 16 και 17 Μαρτίου 2019
Την Κυριακή 17 Μαρτίου 2019 οι αγωνιστικές θα διεξαχθούν στην αίθουσα του ΓΑΣΕ.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ – Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Α2 ΑΝΔΡΩΝ 16-17/3/2019 είναι το ακόλουθο:
Σάββατο 16/3 – Ομοσπονδιακή αίθουσα ΣΕΦ,
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
6/3/2019 |
09:00 |
ΑΣ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
09:00 |
ΓΝΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
09:00 |
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ |
ΑΕΚ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
09:00 |
ΑΣ ΠΕΡΑ |
ΓΣ ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
09:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ |
ΣΕΦ |
Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16/3/2019 |
09:00 |
ΑΟ ΔΑΟ ΤΑΥΡΟΥ |
ΑΣ ΠΕΡΑ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
09:00 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΓΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
09:00 |
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ |
ΑΣΕΑ ΣΑΡΙΣΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
09:00 |
ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΣΕΦ |
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
16/3/2019 |
12:00 |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ |
ΑΣ ΠΕΡΑ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
12:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
12:00 |
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ |
ΓΝΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
12:00 |
ΓΣ ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ |
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
12:00 |
ΑΕΚ |
ΑΣ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΣΕΦ |
Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16/3/2019 |
12:00 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΑΣΕΑ ΣΑΡΙΣΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
12:00 |
ΑΣ ΠΕΡΑ |
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
12:00 |
ΓΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
12:00 |
ΑΟ ΔΑΟ ΤΑΥΡΟΥ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΣΕΦ |
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
16/3/2019 |
15:00 |
ΓΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
15:00 |
ΑΣ ΠΚΔ ΤΑΥΡΟΥ |
ΓΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
15:00 |
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
15:00 |
ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΗΣ |
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
15:00 |
ΕΑ ΒΟΧΑΣ |
ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚ. |
ΣΕΦ |
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
16/3/2019 |
18:00 |
ΓΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΗΣ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
18:00 |
ΕΑ ΒΟΧΑΣ |
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
18:00 |
ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚ. |
ΑΣ ΠΚΔ ΤΑΥΡΟΥ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
18:00 |
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ |
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ |
ΣΕΦ |
|
16/3/2019 |
18:00 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ |
ΓΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
ΣΕΦ |
Κυριακή 17/3/2019 — ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΑΣΕ
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
17/3/2019 |
09:00 |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ |
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ |
ΓΑΣΕ |
|
17/3/2019 |
09:00 |
ΑΣ ΠΕΡΑ |
ΓΝΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ |
ΓΑΣΕ |
|
17/3/2019 |
09:00 |
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ |
ΑΕΚ |
ΓΑΣΕ |
|
17/3/2019 |
09:00 |
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ |
ΑΣ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ |
ΓΑΣΕ |
|
17/3/2019 |
09:00 |
ΓΣ ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΓΑΣΕ |
Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17/3/2019 |
11:30 |
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ |
ΓΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΓΑΣΕ |
|
17/3/2019 |
11:30 |
ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ |
ΑΣ ΠΕΡΑ |
ΓΑΣΕ |
|
17/3/2019 |
11:30 |
ΑΟ ΔΑΟ ΤΑΥΡΟΥ |
ΑΣΕΑ ΣΑΡΙΣΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ |
ΓΑΣΕ |
|
17/3/2019 |
11:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΓΑΣΕ |
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
17/3/2019 |
14:30 |
ΓΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ |
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ |
ΓΑΣΕ |
|
17/3/2019 |
14:30 |
ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΗΣ |
ΑΣ ΠΚΔ ΤΑΥΡΟΥ |
ΓΑΣΕ |
|
17/3/2019 |
14:30 |
ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ |
ΓΑΣΕ |
|
17/3/2019 |
14:30 |
ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚ. |
ΓΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
ΓΑΣΕ |
|
17/3/2019 |
14:30 |
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ |
ΕΑ ΒΟΧΑΣ |
ΓΑΣΕ |